Zoals aangekondigd in mijn vorige blog ga ik in deze blog in op leuke toepassingen van het gebruik van de QR Code in recruitment land. Deze tweedimensionale code verbindt de analoge wereld met de digitale wereld. Doordat de QR Code reader standaard op nieuwe mobiele telefoons geïnstalleerd is, wordt het alsmaar interessanter om deze code toe te passen.
Lees meer »Een inhousedag is belangrijk voor het vestigen dan wel wijzigen van een employer brand. Een inhousedag is tevens interessant voor de werving van stagiaires en starters. Daarover heb ik eerder geschreven. Maar waar voldoet een goede inhousedag aan? Een perfect voorbeeld van een succesvolle inhousedag is het Bosch Technology Event. Onlangs organiseerden wij met Bosch alweer de derde editie van dit evenement. Hoe ging dat?
Lees meer »Voor de arbeidsmarktcommunicatie richting studenten maken bedrijven veelal gebruik van studieverenigingen. Het grote voordeel van studieverenigingen is dat ze er in alle soorten en maten zijn en voor elk branche. Elke opleiding heeft wel zijn eigen vereniging waardoor er altijd één te vinden is die aansluit qua opleiding. Logisch dus dat bedrijven vaak (veel) geld overmaken aan verenigingen voor sponsoring. Of niet?! Want wat is nou eigenlijk de ROI?
Lees meer »Veel bedrijven vechten om hetzelfde essentiële kapitaal: Talent. Hoe zorgt u ervoor dat potentiële kandidaten uw bedrijf interessant genoeg vinden om bij u te solliciteren, of om zelfs maar een baan bij u overwegen? Ofwel, hoe behoudt u de controle en realiseert u dat zij bij u en niet rechtstreeks bij uw grotere, bekendere of rijkere concurrent binnen wandelen? Simpel, u organiseert een inhousedag.
Lees meer »Hoe zal een willekeurige student Bosch benoemen? Als een grote naam in boormachines, wasautomaten en andere consumentenproducten? Belangrijk, maar in hoeverre zien studenten Bosch als technisch hoogwaardig bedrijf dat bijzonder interessant is voor stages en afstudeeropdrachten? Om dat te benadrukken organiseerde Bosch Nederland voor de tweede maal het Bosch Technology Event, dat op donderdag 10 november werd gehouden. Natural Talent was vanaf de start betrokken bij de organisatie en verzorgde de complete externe communicatiecampagne. Een terugblik op het evenement.
Lees meer »